Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Asztali W10 gépemen minden...

Asztali W10 gépemen minden inditáskor a Norton Secury ablaka villan fel? Szeretném valami komoly törlővel eltávolitani

Figyelt kérdés

Próbálkoztam hagyományos uton a Programok és szolgáltatásokból kitörölni, de nem ment, majd a CClenerrel is, de az sem törölte:

[link]

[link]



2018. jan. 4. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a Norton mappáját a program files-ban és keress egy uninstall-t. Ha szerencséd van ott lesz.
2018. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Milyen uninstallra gondoltál? Mert olyat keresek
2018. jan. 4. 20:49
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
Esetleg ea revouninstaller program nem árthat....
2018. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában szokott lenni a program mappája a program files-ban egy uninstall nevű alkalmazás ami kitörli ha nem tudod eltávolítani a vezérlőpultban. Egyébként nézd meg a beállításokban hogy nincs-e bekapcsolva hogy ne lehessen eltávolítani a programot. Szokott ilyen lenni. Pl az AVG-nél van ilyen. Nekem sem engedte letörölni az AVG-t de aztán megtaláltam ezt és kikapcsoltam. Utána kivágta mint macskát szükségre.
2018. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam az 1. és a 4.
2018. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!