Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ki hogy tanult meg photoshoppo...

Ki hogy tanult meg photoshoppolni? Olvastatok valami könyvet, néztetek oktatóvideókat?

Figyelt kérdés
Alapvetően érdekel a dolog, és a magam amatőr módján szeretem is csinálni. De a végeláthatatlan hosszúságú szoftverleírásoktól rosszul vagyok. Tíz perc után teljesen elkalandozik a figyelmem, nagyon nem köt le. Magam kitapasztalni, mit hogyan kell, viszont szeretem.
2018. jan. 5. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:
YouTube és gyakorlás
2018. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én könyvből kezdtem, "Adobe-Tanfolyam a könyvben" sorozatból. Itt minden leckében van egy feladat (pl. boroscimke készítés) és azon keresztül mutatja be az adott funkciókat. Ez ad egy elég jó alapot. És ezután minél több tutorialt kell végigcsinálni, tele van vele a net.
2018. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!