Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CC, nem nyit meg...

Photoshop CC, nem nyit meg semmilyen fájlt, csak megnyílik a program, és egyéb problémák is felmerültek. Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés

Ez a probléma a mai reggelen jött elő, két hétig nem használtam a programot, előtte semmi probléma nem volt vele.

Amikor megnyitok benne egy fájlt, akkor az olyan, mintha nem is csináltam volna semmit, csak magát a programot nyitottam volna meg. Ugyanez van akkor, ha egy psd-t szeretnék simán asztalról elindítani benne. A PS elindul, szépen betölt, de magát a tartalmat már nem. Nem ír ki semmit, nincs semmilyen hibaüzenet.

A másik feltűnő gikszer benne az, hogy meg tudok nyitni új fájlt, viszont, mondjuk ha egy vonalat húzok egy teljesen új rétegre, akkor azt nem rejti el ha rákattintok a szemecskére a Rétegeknél, csak ha leteszem asztalra a Photoshop-ot és vissza felhozom az ablakot.

Mi lehet a probléma? Tudnátok valami tanácsot adni, hogy ezt hogyan tudom megoldani? Nagy szükségem van a programra, ezért nagyon örülnék a segítségnek.

Ha esetleg szükség van rá, ki tudom másolni a Photoshopból a rendszerinformációkat.

Addig is:

Windows 10-et használok, 8 GB ram, a számítógép 3 hónapja lett vásárolva.



2018. jan. 7. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
csak nem erre a 2 hétre esett a win10 frissítése mert akk az végett lesz:D
2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Microsoft oldala szerint az utolsó frissítés dátuma: 2017. okt. 25 amikor változtattak vagy javítottak bármit.
2018. jan. 7. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!