Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem uj laptopot es a...

Krampus kérdése:

Vettem uj laptopot es a windows10 van ratelepitve. Bekapcsolas utan par perc mulva az internet megall. Utananeztem a neten, sokaknal hasonlo hiba jott elo. Van ra megoldas?

Figyelt kérdés
Mar ott tartok, hogy a regi laptopom hasznalom es hajigalom az uj gepet (idegallapotban vagyok tole). Probaltam leszedni rola a mccafet de nem lehet mert orakig tolti. Nem csoda hogy ingyen osztogattak a 10est. Ha van otletetek, mit kell allitani rajta, varom! Amugy meg rateszem a 7est inkabb, az mukodik mindenhol.

2018. jan. 5. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Akiktől vetted, ők mit mondanak?


Az eszközkezelőben nincs sárga kérdőjel? Lehet kell LAN driver...találgatok.

RevoUninstaller a McCafenak, próbáld ki, lehet leszedi [link]

2018. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj le a Microsoft-tól egy új Win10-es lemezképet és húzd újra az egészet nulláról, utána pedig minden drivert frissíts a gyártó honlapján található legújabb verzióra! Az ilyen uninstaller, meg driverbooster és társai féle programokat meg felejtsd el! Ha nem telepítesz fel mindenféle limlomot, akkor nem keletkezik felesleges és letörölhetetlen szemét (tudom, hogy a McAfee-t nem te raktad fel).
2018. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gepet Angliabol rendeltem. Ott alapbol rajta az OS es a nyavajas mccafe is rajta volt.ez egy i5 2500as, 8gb es 256dss Hp, ugyanaz mint a Lenovo csak 200fonttal olcsobb. Koszonom az otleteket, kiprobalom oket!
2018. jan. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!