Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne ezt eltűntetni?

Shofia kérdése:

Hogyan lehetne ezt eltűntetni?

Figyelt kérdés
Épp az informatika házimat csinálom. Szövegszerkesztéssel foglalkozunk. Már épp az utolsó lépést csinàltam, majdnem kész voltem, de egyszercsak csinált a World magának egy plussz oldalt. Ez egy teljesen üres oldal, és magával vitte az élőfejet is, és sehogy sem tudom eltüntetni ezt az oldalt, de így nem küldhetem el a tanárnak. Hogyan lehet eltüntetni egy üres oldalt a Word-ben? Egyébként betű sem csúszott át oda, meg semmi. Egyszer csak gondolt egyet, és hülyéskedett.

2018. jan. 7. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz egy új Wördöt és oda átmásolod úgy is elő jön ez a probléma?
2018. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kattints arra az üres oldalra és nyomogasd a Backspace-t.
2018. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
100%
Oldaltörés nincs a végén? Vagy ha az egész lapot végigírtad, egy sorvége jel? Mindenesetre kapcsold be a nem nyomtatható karakterek megjelenítését, hogy úgy se látsz-e valami gyanúsat.
2018. jan. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kőváry Orsolya ***** válasza:
100%
Tippem szerint egy nagy táblázat az utolsó eleme a szövegnek, ami után mindig van egy új bekezdés, azt onnan kitörölni nem lehet. A táblázatot hangyányival állítsd kisebbre, hogy ez a bekezdésjel visszakússzon az előző oldalra, vagy valahol törd ketté, és a második része legyen új lapon. Vagy a lap alján a margót állítsd kicsit kisebbre, hogy beleférjen az az egy üres bekezdés.
2018. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!