Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux kérdés;)? (LENT)

Linux kérdés;)? (LENT)

Figyelt kérdés

Hi

Van egy vps szerverem amin Linux Debian van. Ottholról ssh-n kezelem meg minden és eddig szépen futott rajta egy jó pár ventrilo szerver. Noss a gondom az, hogy egy nap mindez meghalt. A szervereknek azt írja, hogy futnak de én nem tudok egyáltalán rájukcsatlakozni. Apache ilyesmi tökéletesen működik. Csak most ezzel van nagy problémám. Esetleg valami tipp?


2010. jún. 4. 17:11
 1/5 anonim válasza:

Tipp: Ezt kérdezd meg egy számítástechnikával foglalkozó fórumon.


Nagyobb eséllyel kapsz hasznos segítséget. Én sajnos csak ennyivel tudtam segíteni :)

2010. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadja el a jelszavadat és eléggé egyszerű volt, akkor tudom, csak nem mondom meg :D
2010. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a jelszóval van gond mint látod hanem a szerverrel. Nemtudnám a szervert se indítani ha nemlenne jelszó...
2010. jún. 4. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hup.hu-n tedd fel ezt a kérdést, és érthetően (ez nem az). Akkor még van is esélyed válaszra
2010. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvan! A tűzfal letiltott minden portot...
2010. jún. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!