Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez a laptop alkalmas videók...

Ez a laptop alkalmas videók vágásához, utómunkához?

Figyelt kérdés

[link]

Elsődlegesen Premiere Pro-t használok. Ha tudtok hasonló árban ajánlani valamit, csak nyugodtan. :)

- Újra felteszem a kérdést, mert nem olyan válaszokat szeretnék, hogy rakjak össze egy asztali pc-t. Az van, de azt nem tudom napi szinten hordozni magammal. Nem egy erőgépet akarok, csak egy olyan gépet, amin meg lehet vágni mondjuk egy interjút, illetve egyéb, kevesebb effektet igénylő videókat.

16GB RAM mennyire fontos? A jelenlegi pc-mben is 8gb ram van, és meg vagyok vele elégedve.

A másik kérdés az SSD. Tudom, hogy a minimum 500gb lenne a megfelelő, de a 256gb tényleg túl kevés lenne hozzá? SSD-n valószínüleg a Windowson és a premiere pron kívül nem igazán lenne semmi, adatokat külső hdd-n tárolom.



2018. jan. 12. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Simán jó lesz. Bár a tárhelyet keveslem.
2018. jan. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!