Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Windows 10-et...

Hogyan lehet a Windows 10-et csökkentett módban elindítani?

Figyelt kérdés
A legnagyobb baj az,hogy egy 16:9-es monitorra van beállítva a felbontás és a 4:3-as ezzel nem tud képet megjeleníteni.A Windows logo után ezt írja ki:"Out of range" sötét háttérrel.Szeretném visszaállítani a felbontást 1280x1024-re.(Persze csak akkor,ha valami kép is lenne)Hogyan tudnám mindezt megtenni?Esetleg telepítsem újra a Windowst?
2018. jan. 12. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor elkezd tölteni a Windows, ugyebár látsz egy kék Windows logót, és lejjebb egy körökből álló animációt. Ekkor nyomd meg a gépeden a reset gombot. Ezt az eljárást ismételd meg még 2-szer, így következő alkalommal a Windows magától hibaelhárítási módba fog kapcsolni.
2018. jan. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Start menüre jobb klikk - futtatás - beírod: msconfig - kis megjelenő ablakban hamar megtalálod, be kell pipálni és OK, újraindítás és máris csökkentett mód.
2018. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,csak az a baj,hogy ezen a gépen(gépházon) nincs "Reset".Csak bekapcsoló gomb és kész.(HP Compaq Presario gépház).
2018. jan. 12. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól időzítesz, használhatod a bekapcs. gombot is, a lényeg, hogy akkor kapcsoljon le a gép, mikor a Windows logóját látod. Viszont ezt ne csináld vele máskor, mivel nem annyira szeretik a PC-t az ilyesmit.
2018. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem jó kapcsolgatni szerintem sem. "msconfig"...rendszerkonfiguráció-nál a rendszerindítás fülön>biztonságos indításhoz pipa, ahogy ajánlottá. Újraindítás után a csökk. mód jön be.

Visszafelé pipa ki.

2018. jan. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel más a második ember javasolja az msconf-ot, megkérdezem. Azt ugye olvastátok, hogy a kérdező konkrétan semmit nem lát a rendszerből, mert a monitor out of range hibát jelez a rossz felbontás miatt? Így pedig az msconf-ot módosítani nem igazán lehet, hacsak nem profi, aki kívülről ismeri a rendszer minden egyes reakcióját.
2018. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sikerült belépnem a Windowsba úgy,hogy kivettem a videokártyát és az alaplapi VGA kimenetre csatlakoztattam rá a monitort.Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?Azért mert egy műanyag kupak rá volt csavarozva az integrált kimenetre és nem vettem észre.Már csak azt nem tudom,hogy a kivett kártya driverét,hol tudom megtalálni a törléshez?
2018. jan. 13. 09:37
 8/10 AntZ ***** válasza:

Ezzel szedd le:

[link]

2018. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megpróbálom!
2018. jan. 13. 10:09
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!Sikerült megoldani!Már csak az a baj,hogy a videokártyámhoz még a gyártó honlapján sem találok megfelelő drivert,mivel csak a Windows 8.1-ig van hozzá.(Ati Radeon HD 4350)
2018. jan. 13. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!