Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Rettentő fontos! Office...

SOS! Rettentő fontos! Office Wordban, vissza tudom-e hozni a mentés előtti adatokat?

Figyelt kérdés

Több dokumentumot kell szerkesztenem.

Pontosabban lecketerveket, melyeknek ugynaz az alapja, csak a részleteket cserélem ki bennük az új leckékre.


Ezért úgy csináltam, hogy először megszerkesztettem a sémát, megirtam ami kell és elmentettem. Majd néhány dolgot kitöröltem, más témát irtam és a Save as- ra kellett volna kattintsak, hogy e régi mentett anyagom és ez az új is meglegyen de a régire véletlenül csak egy Save-t nyomtam és az eltünt! Csak az új irásom van, de nagyon fontos a másik is!


Azt hogy hozzam vissza?


2018. jan. 13. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Esetleg úgy lehet ha a Windows-ban (újabbakban) be volt kapcsolva a fájlelőzmények tárolása, vagy esetleg akkor ha az általad készített dokumentumban csináltál valami olyan hogy biztonsági mentés létrehozása (bár ez lehet csak 1 másolatot tart fenn az utolsó mentésről ugyanúgy, hogy maga a fájl maradjon meg és ne a fájlverzió).


Minden más esetben már nem maradt meg a régi fájlverziód. Ezek a beállítások pedig utólag és visszamenőleg nem tudnak létrejönni, nem hozzák vissza azt ami már nincs. A mentés egyben felülírás is volt.

2018. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Próbálj a fájlkezelőben a fájlra jobb gombbal kattintani, és a megjelenő menüben a „Korábbi verziók visszaállítása” pontot használni. Hátha.
2018. jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm utólag a válaszokat!


Végülis megpróbálkoztam egy csomószor megnyomni a 'backet' a kis nyilacskát, hogy visszahozza a legutóbbi formát, és szerencsémre épp vissza tudtam annyi lépést menni, hogy az előző dolgozatom behozza- utolsó lépés volt, több 'visszát' nem is engedélyezett. Úgyhogy nagy mázlim volt.

2018. jan. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!