Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mik a Gta 5 100%-ig kitolásána...

Sz Robi kérdése:

Mik a Gta 5 100%-ig kitolásának a feltételei?

Figyelt kérdés
Hát igazából az lenne itt a kérdés ,hogy pontosan mik kellenek mert már 98,5%-on vagyok és már mindent megcsináltam, csak azt írja, hogy a Strangers and Freaks mission-öknél csak 20-ból 17 van meg. Én erről a linkről néztem le, hogy mit kell csinálni a 100%-hoz és innen már minden meg van: [link] . Ezen kívül nem tudom mit kellene csinálni. Michael-el meg kell csinálni az Epsilon program küldetést meg az ilyeneket? Meg még Franklin-nél jelez egy egyest de az nem tudom, hogy mi. A játékban ez a mentés volt modolva de már kiszedtem a modot. Tudtommal ez nem befolyásolja a 100%-ot de javítsatok ki ha tévedek. Válaszokat előre is köszi!

2018. jan. 16. 22:17
 1/3 Nemohalacska ***** válasza:

A 100%-hoz csak Franklinnek a Stranger and Freaks küldetési kellenek. Hivd fel tonyát vele az ad még s&f küldit aztán másodszor is hívd munkaügyben. Harmadszor meg megint lesz jelzése a radaron ahova menni kell.


Erre tudok csak következtetni.

2018. jan. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Omegás darabok?stuntok?
2018. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nemohalacska ***** válasza:
Mivel írta hogy a Stranger and Freaks-ből hiányzik három így az omegás űrhajódarabok és az ugratások nem hiányozhatnak neki hisz azok a Miscellaneous kategóriába tartoznak.
2018. jan. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!