Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges hogy AFK-olás...

Lehetséges hogy AFK-olás miatt kaptam CS:GO ba VAC-ot?

Figyelt kérdés
A válaszokat köszönöm!
2018. jan. 17. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Igen,lehetséges! A Valve az utóbbi időbe nagyon beszigórított ebben a tekintetben.Nekem az egyik barátomat bannolták,azért mert AFK-ot 4-5 kört! Inkább lépj ki s vállald a büntetést!
2018. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem. :(
2018. jan. 17. 18:41
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Eggyetértek az előzővel.Nekem az egyik kis karakteremet tiltották ki AFK miatt. (kb 10 kör) De egy ilyen eset után nagyon ritka.Azt lehet tudni hogy hány kört AFK-oltál? (KALA)
2018. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
....
2018. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Szia! én is hasonló cipőbe járok.Én a sok csaló miatt az 5. körtől végig AFK oltam a meccset és én is kaptam késöbb kitiltást.(Bocsi a hibákért telón írtam)
2018. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
+1 az előzőknek....Ritkának ritka.De hatényleg nem csaltál és pont kifogtál kö*ög-ket az őrségen simán rád húzhattak mindent.És akkor persze hogy 'Vacoltak'....
2018. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Próbálj meg írni a community-nek hátha enyhítenek valamit.Ha igaz a kérdés és tényleg nem csaltál akkor nagyon szarba vagy.Remélem skineid nem voltak...Talán egy enyhítést kaphatsz.
2018. jan. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat...Hát nem nyugodtam meg...De hogy ezért? hack-ért oké...De AFK miatt.....Na mindegy...Nem idegesítem magam ezen...CSGO meg sz**jon le.
2018. jan. 17. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Üdv.Ezért nem jár bann.De őrségen is rengetek kö*ög van...És ha rádhúztak mindent akár többen simán kaphattál.
2018. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A VAC csak a csalást figyeli. Overwatch-ból kaphatsz tiltást griefing miatt (csapatteljesítmény szabotálása), de ott sem vakon osztogatják 1-2 kör AFK miatt, és nem is egyből. Először 30 napos tiltást kapsz, a második végleges és olyankor azt fogja írni a játék főmenüjében hogy bomlasztó viselkedés miatt tiltottak. Ha te VAC-bant kaptál, ott csalás volt.
2018. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!