Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a Windows10 újra...

Melyik a Windows10 újra telepítésének legjobb módja?

Figyelt kérdés

Itt kezdődik a történet: [link]


Van az alaphelyzetbe állítás (nem raktam még újra sosem gépet, de van egy érzésem, hogy ez nem az igazi)


Vagy van hogy leszedek a Microsofttól egy MediaCreationTool.exe-t, na ennél van 2 opció.

'Ezt a gépet frissíteni most'

'Telepítési adathordozót készíteni (USB flash,DVD,ISO)'


Eredeti a Windows10 Pro. Kiírnám USB-re megmaradna a licenszem? Vagy még akkor sem marad meg ha 'Frissítem' ? Ugye ez a frissítés nem az alaphelyzetbe állítás, csak másként fogalmazva?


Nagyon lassú már a windows, tényleg szeretném megcsinálni :( Előre is köszönöm!



2018. jan. 19. 05:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Egyetlen értelmes megoldás van, a tiszta telepítés. Szedj le egy lemezképet MCT-vel, rufus-szal írd ki pendrive-ra és húzd újra az egészet (persze ha vannak rajta fontos adataid, akkor azokat mentsd le, különben el fognak veszni). Ha már korábban érvényesítetted a licenszt és ugyanarra a gépre telepíted fel újra, akkor mihelyst a gép kikerül a netre, ellenőrizni fogja és beaktiválja magát.


Az alaphelyzetbe állítással nem kínlódnék, csak időpocséklás.

2018. jan. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd az alaphelyzetbe állítást, ugyanaz mintha újratelepítenéd.
2018. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
# 2 Nem tudom hánykor szokott lenni délelőtt a vizit, de a dokinak mejd említsd már meg ezt is, oké ? Szerintem a gyógyszeradagodat is elfelejtetted bevenni. Nézd csak meg az éjjeli szekrényen, és ha ott van, akkor egy korty vízzel azonnal vedd be, tudod, ahogy szoktad !
2018. jan. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én így szoktam újratelepíteni:


Fontos adatokat lementem, Windows 10-et tartalmazó USB be a gépbe, újraindítás, meghajtók formázása, telepítés, kész van, fél napig frissít, aztán jóccakát.' :D

2018. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A Windows 10-t rakjad pendrive-ra vagy DVD lemezre.


Alaphelyzetbe állítás nem tud mindent letörölni.

Ez vonatkozik a telefonokra is, hiába állítsuk vissza gyárira akkor is ott marad vírus, és előbb utóbb újra gondot okoz.

2018. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5: szó sem volt vírusról. A kérdező szűz windowst akar, amire a legjobb, legegyszerűbb megoldás az alaphelyzetbe állítás minden adat és program törlésével. A végeredmény ugyanaz lesz, mintha pendriveról újratelepítette volna, csak így sokkal gyorsabb és egyszerűbb.
2018. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

# 6: Tudom nem azt írta a kérdező, csak el mondtam teljesen nem töröl le mindent.


Videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=-Ucz5AnCQPc

2018. jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Meg ha hiba van a rendszerrel akkor se tud segíteni gyári visszaállítás.


Videó róla: https://www.youtube.com/watch?v=yVqA5iBuqLY

2018. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki és milyen alapon húzta le a válaszom (1.), de megismétlem: az alaphelyzetbe állítás felesleges időpocséklás. Kell egy friss lemezkép, egy minimum 8 gigás pendrive, legyalulni a meghajtót és újrahúzni mindent.
2018. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy a 2-es válasz törölve lett.
2018. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!