Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a Windows10 újra...

Melyik a Windows10 újra telepítésének legjobb módja?

Figyelt kérdés

Itt kezdődik a történet: [link]


Van az alaphelyzetbe állítás (nem raktam még újra sosem gépet, de van egy érzésem, hogy ez nem az igazi)


Vagy van hogy leszedek a Microsofttól egy MediaCreationTool.exe-t, na ennél van 2 opció.

'Ezt a gépet frissíteni most'

'Telepítési adathordozót készíteni (USB flash,DVD,ISO)'


Eredeti a Windows10 Pro. Kiírnám USB-re megmaradna a licenszem? Vagy még akkor sem marad meg ha 'Frissítem' ? Ugye ez a frissítés nem az alaphelyzetbe állítás, csak másként fogalmazva?


Nagyon lassú már a windows, tényleg szeretném megcsinálni :( Előre is köszönöm!



2018. jan. 19. 05:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Teljesen nulláról akarom újra húzni, mert szerintem virus is van rajta bőven :)

#1 ez a rufus miért kell nekem? Simán rátenni egy USB-re nem elég?

2018. jan. 19. 16:17
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a legjobb módja, hogy feltelepíted a WIN10-et, minden drivert meg a sok segédprogramot, beállítod ahogy neked kell és ezt mented el lemezképként egy másik partícióra, mondjuk 6 havonta. Ha újra kell húzni akkor én csak visszaállítom a mentést 15 perc alatt, majd csak a frissítések mennek fel és kész.
2018. jan. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
@11: Vagy az MCT-vel közvetlenül készítesz bootolható médiát (pendrive vagy DVD), vagy leszeded a lemezképet és a rufus-szal készíted el a bootolható pendrive-ot.
2018. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Akkor a végeredmény végül is ugyan az nem?

MCT-nél itt van hogy alapból USB, vagy ISO legyen ami megy pl. DVD-re

2018. jan. 19. 18:38
 15/15 anonim ***** válasza:
@14: Elvileg igen. Én mondjuk nem csináltam még közvetlenül MCT-vel bootolható pendrive-ot, mert a lemezképet ilyenkor el is mentem, hogy adott esetben a legfrissebb legyen meg (idővel persze cserélem).
2018. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!