Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan oldalt, ami az...

Tudtok olyan oldalt, ami az excel tudás alapoktól való felépítését célozza meg egy olyan szintig, hogy az egy későbbi mérnöki pozícióban is megállja a helyét?

Figyelt kérdés

Tehát excel tanítós oldalakat, youtube csatortnákat keresek. Minél többet, minél jobbat. Excel programozás alapoktól is érdekel!


Köszi!



2018. jan. 19. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit itt leírtál beírod a google keresőbe és dőlnek a találatok. Olvass bele több dokumentumba. Van amelyik teljesen az alapoktól kezdi van amelyik tematizál.

Nincs legjobb, a jelenlegi tudásszintedtől függ, hogy hol veszed fel a fonalat.

Keress minél több feladatot, találj ki problémákat és próbáld meg megoldani. Annál jobb tanulás nincs, mint amikor egy konkrét problémára keresel megoldást.

2018. jan. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdés alapvetően azért lett kiírva, hogy olyan ember is írjon, akinek egy adott oldallal kapcsolatban nagyon jó tapasztalatai vannak. És, hogy ezt az oldalt ajánlja. Természetesen én is találok megannyit.


Annyi még, hogy magyar és angol oldal egyaránt lehet.

2018. jan. 20. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

4-5 éve én is ebben a helyzetben voltam. Végülis elég jó tudást sikerült összeszednem, a funkciói java részét biztosan ismerem.

2 dolog kellett hozzá: Microsoft Office Excel nevű program és 1 hét szabadidő. Semmilyen internetes irományra nincs szükség, el kell kezdeni kattintgatni benne és szépen sorba mindenre rá lehet jönni. Én úgy tanultam meg 1 hét alatt, hogy előtte nagyon még gépközelben sem voltam (csak egyszer kellett megnyitnom egy dokumentumot, de még Windows 95-ön).

2018. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!