Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problémám van hogy...

ImMortalLee EUNE kérdése:

Olyan problémám van hogy felraktam a windows8-at a gépre de játékokon belül az egerem nagyon furán viselkedik, erre mi lehet a megoldás? (több infórmáció lent)

Figyelt kérdés

sok játékon belül érzékeltem a problémát pl League of legends-ben amikor a minionokat targetolom akkor már kb 2-3cm-ről kitargetolja a miniont meg bármit amit csak kitergatelhat , nagyon nem érzem az egeret ezek mellett, pedig már 4éve ezt az egeret használom de nem az egérrel van gond mert 3 egérrel probáltam már és az egér sensitivity is a megszokottra van állitva a játékban is meg a windowsban is.

Annyit tudni kell hogy egyedül raktam újra a gépet és életemben elöszőr raktam újra egyedül gépet, a drivereket felraktam rendesen,én elöszőr azt hittem hogy rosszul raktam fel a videó kártya drivert de már 4x újraraktam mert másra nem igazán tudnám fogni ezt a problémát.

Nem sok esélyt látok rá de remélem valaki tudja rá a választ,előre is köszi a segitseget!



2018. jan. 19. 16:58
 1/2 anonim válasza:
szerintem próbáld ki a driverbooster-t mert ha esetleg a driverekkel rontottál volna el valamit akkor azt meg tudod nézni és javítani
2018. febr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A megoldás: linux
2018. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!