Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hupsz, most hogy szerezzem...

Hupsz, most hogy szerezzem vissza a windows 10 home-t?

Figyelt kérdés

Légyszíves olvasd végig! :c


Sziasztok! a gépemen nem rég kezdtem el egy

újratelepítést az op rendszer windows 10 home 64bit volt... viszont az újratelepítés folyamán már vártam 1 órát... meg mozgattam az egeret és a monitor teljesen ki volt kapcsolva, vagy is nem adott vissza jelzést... de a gép még mindig ment, anyám azt mondta kapcsoljam le a gépet és alvás (ez még tegnap volt) így hát le kapcsoltam táp-on a gépet.. ma reggel meg fel keltem, el indítottam a gépet... de a monitor nem adott továbbra se semmi jelet, majd meg néztem a gépem mögött a dolgokat.... a VGA kábel ki volt húzva a vidi kártyából! :O és úgy indult a gép hogy nem tud boot-olni... ezért a jó kis 40k ért vásárolt windows home-m oda... a gépre rá raktam egy windows 7 ultimate-t (bátyám cd-jén volt) majd a win 7 ről át raktam win 10 ultimate -re... és gondoltam.. hm keresek 1 kódót amivel lehet aktíválni a windowst... aha na meg mit nem... aktíváltam (kb 1 percig jó volt) és már több kódót nem fogad el... ezért fogtam és parancssorból aktiváltam 1 kóddal... újra indítottam a gépet és működött... megint csak 1 percig... és már nem tudom aktíválni a windows-ot sehogy se és a pofámba tolja hogy aktíváljam a windows illetve pár funkciót így nem tudok használni :/ Mivel a windows 10 home-t a gép vásárláskor adták hozzá (azaz alapból rá telepítették 1 40k ért) így nincs semmilyen win 10 home cd-m vagy stb... és nem akarom meg venni újra a windowst :C most mit tegyek? pls help :c



2018. jan. 19. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Windows 10 telepítőt tudsz készíteni egy Pendrive-ra. Ehhez az M$ is ad kész alkalmazást, ami elkészíti.

Telepítés közben a géphez kapott W10 Home kulcsát add meg. Kész.

2018. jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel 1 baj van, 1 pendrive-om van ami már a végét járja (néha működik, néha nem) és nem, nincs kész ugyan is milyen kapott win10 home kulcsát, ha már ahogyan is mondtam, hogy nem kaptam hozzá, ugyan is a gépre rá telepítették... de magát a kulcsot, cd-t nem kaptam meg... csak a gépet rajta win 10 home-al :c
2018. jan. 19. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor átbasztak rendesen. Ha teljesen legális win-t akarsz, akkor vegyél online egy Home vagy Pro kódot.
2018. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, téged igen csúnyán legomboltak 40 ronggyal, ha tényleg nem kaptál sem kulcsot, sem papírokat, még elektronikus formában sem. A helyedben fel is dobnám a helyet, ahol ezt csinálták.


A régi kulcsod elfelejtheted, az ment a kukába. De nem bánkódnék igazán, mivel ha átvertek, biztos, hogy Pico KMS, vagy hasonló szépség volt a dologban. Amit tehetsz, hogy veszel egy kulcsot. Amire figyelni kell, hogy bárhol is veszed, KELL, hogy kapj róla számlát, és egy matricát, rajta a kulccsal. Én őt tudom javasolni, én is tőle vettem a kulcsaimat: [link]

2018. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát rendben! :c köszönöm szépen a segítséget :)
2018. jan. 20. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor értik már meg az emberek, hogy a 21. században már nem a lemez meg a pendrive jelenti a szoftver értékét, hanem a telepítő kód?
2018. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal ha fent volt a gépeden a win 10,azt bármikor feltelepíted vagy újra telepíted,és a verzió ugyanaz,akkor netkapcsolat esetén automatikusan aktiválja magát.

Tehát nem kell kulcsot beírogatni.

2018. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahogy mondtam, úgy keltem hogy a vga kábel ki volt húzva... és a gépet táppal kapcsoltam le, szóval akkor tuti épp újra telepítette magát.. csak én le álítottam
2018. jan. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!