Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-re letöltöttem a...

Windows 10-re letöltöttem a skypot, de amikor fel akarom telepíteni azt írja, hogy a windows áruházból szerezzem be ezt a programot, a nagyobb élmény érdekében! Hogyan lehet ezt kikerülni?

Figyelt kérdés
Mert letöltöttem a windows áruházból is, és egy sokkal butább, színtelenebb programot kaptam! Úgy látszik a Microsoft rá akar kényszeríteni a saját sza.rára. Felháborító!
2017. nov. 29. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows10. Egyébként mindig a gyártó honlapja a megbízható, ahonnan letölthető.
2017. nov. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AntZ ***** válasza:

Töltsd le innen:

[link]

Majd jobb klikk a -- Skype-8.11.0.4.exe -- fájlon, és futtatás rendszergazdaként. Úgy fel kell hogy települjön.

2017. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi 2-es, de így sem jó. Ugyan az a felugró ablak jelenik meg amikor rányomok arra hogy futtatás rendszergazdaként: please install skype fromm the windows store for the best experience.


valami más ötlet?

2017. nov. 30. 20:54
 4/9 AntZ ***** válasza:
A Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Műveletközpontnál ki van kapcsolva a windows smart screen?
2017. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 AntZ ***** válasza:
2017. nov. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az én windowsom kicsit más, de megpróbálom a smart screent megtalálni
2017. dec. 2. 10:48
 7/9 AntZ ***** válasza:

Akkor így tudod:

[link]

2017. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi AnzT. sikerült a smartscreen kikapcsolása, olvasgattam is róla, valóban okozhattam ezt, de a telepítés még mindig nem indul el, ugyan az a felugró ablak jelenik meg. de azért tényleg köszi.

Más ötlet vki please?

2017. dec. 3. 09:33
 9/9 AntZ ***** válasza:

Szedd le az áruházat így, meg a többi ms előtelepített programját:

https://www.youtube.com/watch?v=596nwWK2uHA&ab_channel=Techn..

Ha kell vissza tudod állítani őket így:

Futtasd rendszergazdai powershell-ben (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé), majd írd be a mezőbe:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

2017. dec. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!