Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy MMORPG játékban, mekkora...

Egy MMORPG játékban, mekkora eséllyel vennék észre, hogy bot programot használok?

Figyelt kérdés

Tudom nem helyes meg stb... ez legyen a legkisebb bűn amit elkövetek.

Drakensang nevű játékról van szó. Murgee féle auto clickerrel próbálgatok egy működő scriptet összeállítani.

Figyelek arra, hogy minden klikkelésnél legyen +- ms és egy bizonyos pixel tartomány, amin belül random helyre klikkel. Tehát ugyanolyan ciklus nem lesz.

Játékon belül olyan helyen alkalmazom, ahol más játékosokkal nem találkozhatok.

Ezt így már 2 napja használom és tiltást nem kaptam.

De szeretnék még egy kép kereső scriptet is belerakni, ami egy adott pixel tartományon belül keres egy képet. Ha megtalálta, akkor rákattint és jön a következő utasítás.


Ha emberi szem látná, tuti kiszúrná (de rajtam kívül nem látja senki). Kérdés, hogy a játék kódja is rájönne-e a csalásra.


2018. jan. 21. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Normalis mmorpg-ben mar 2 napja bannolva lennel.

De ilyen noname jatekoknal, ha nem forgalmas helyen csinalod, hogy maga a jatekosok reportoljanak, a kutya se veszi eszre.

2018. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem érdekli az adminokat, akkor sem, ha látják. Örülnek neki, hogy ha valaki játszik a játékukkal. Egy népszerűbb B2p mmo-ban már egyszeri alkalommal bant kaptál volna. Szerintem nem kell félned
2018. febr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!