Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Call of Duty WW II-ben hol...

A Call of Duty WW II-ben hol kell beállítani, hogy legyen célkereszt? Mert alapból nincsen.

Figyelt kérdés

2018. jan. 21. 15:46
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Célzókör van a fegyveren, keresztet nem találtam egyelőre ....
2018. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én is így vélem észrevenni... célkereszt vagy bármilyen pont sincs, csak ha ráközelítesz jobb egérgombbal, illetve annyi, hogyha ellenséges egységet találsz el akkor pillanatra kivillan egy vörös célkereszt de ennyi... ha valaki talál valamit pls szóljon :)
2018. jan. 21. 22:14
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
Fórumokon is előjött ez a kérdés, mind azt írja, nincs, azért, hogy reálisabb legyen....:(
2018. jan. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hmmm... hát, reálisabbnak reálisabb, illetve valamivel azért nehezebb is. Ma hallottam az egyik munkatársamtól, hogy egy rendszerfájlba át lehet írni, hogy legyen...
2018. jan. 23. 18:08
 5/6 DjImipapa ***** válasza:

Mit kell min, és hogyan? :)

ha megtudod szójjá!!!:)

2018. jan. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát én most egyelőre anélkül nyomom, elég jól megy így is.... az ember hozzá hozzá szokik :)
2018. jan. 26. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!