Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF formázása EPUB formátumra?

PDF formázása EPUB formátumra?

Figyelt kérdés

Van egy Alcor Myth Led ebook olvasóm és nem lehet rajta PDF formátumot olvasni, mivel nagyon összesűríti.

Hogyan tudnám úgy leformázni a PDF fájlaimat, hogy az EPUB formátumban megmaradjanak a bekezdések?

Rengeteg programot megpróbáltam, de formázás után mindig eltünnek a bekezdések és sorközök maradnak ki.

Hogyan és mivel formázhatnám le a fájlaimat úgy, hogy megmaradjanak a bekezdések?

Előre is köszönöm!



2018. jan. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad, milyen programokat próbáltál már, így a Calibre nevűt ajánlom, nekem bevált és kézzel is bele tudsz nyúlni a kódba, ha szükséges.
2018. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Calibe sem működik rendesen, milyen beállitásokkal próbálkozzak?
2018. jan. 23. 18:07
 3/4 anonim válasza:

Az egyszerű pdf-eket sok programmal lehet jól csinálni. Könyveknél nekem eddig a PDPtoEPUB program (DNAML sotware) adta a legjobb eredményt, meg az, hogy Abbyy FineReaderben ocr-eztem és lementetttem word-be és a word-ből csináltam epub-ot. Ez nekem Pages-sel ment legkönyebben, mert MAC-et használok. De amúgy a jó Word-ből a Calibre is jól dolgozik. (Ez a tapasztalatom több száz ebook készítése után.)

Tudomásul kell venni, ez egy nehéz műfaj, mert egy grafikus alapú kötött formát kell áttenni, kötetlen szövegbe. Menél kötöttebb, anál problematikusabb.

2018. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönom a tanácsokat!
2018. jan. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!