Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hangbeállítással tudom...

Milyen hangbeállítással tudom felvenni a hangszóróból hallatszó hangot?

Figyelt kérdés

Windows 7-em van, 64 bites. A korábbi xp-vel könnyen fel tudtam venni azt a hangot, azaz dalt, amit a hangszóróból szólt. Próbáltam a vezérlőpult, hangnál a felvétel fülön a vonal bemenetet, engedélyezve van, és elöl bedugtam a hangszóró zöld kimenetét, (mert amúgy fülhallgatót használok) de nem írta ki hogy csatlakozva van. Az absolute sound recorderrel nem tudtam felvenni, mert nem hallotta, azaz nem látja a hangszórót, tehát semmilyen hangot nem tudok felvenni amit a gépem kiad.

Mit rontok el?


2018. jan. 24. 23:19
 1/6 DjImipapa ***** válasza:
Nos a beállításai a hangnak részen a felvétel funkcióinál kellene egy kimenetet választani, ha olyanod nincs, a sok kínlódás helyett beszerzed az Apowersoft Screen recordert, van benne külön hangfelvevő rész, tökéletesen megfelel!:)
2018. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A HANGSZÓRÓBÓL jövő hangot mikrofonnal tudod felvenni


A line-out kimenet jelét meg a megfelelően beállított hangkártyáddal.

2018. jan. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
Csakhogy amit microfonon keresztül veszel fel, az pocsék minőségű lesz!!!
2018. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A windows hangbeállításaiban, A lejátszás fülnél engedélyezned kell a "Stereo keverőt" Az említett programban is ezt kell beállítani a felvétel forrásának. Amennyiben a program nem ismeri fel ezt a lehetőséget, az ingyenes Audacity biztosan felismeri.
2018. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ.

Utolsónak: engedélyezve van a sztereó hangkeverő.

Tehát az Audacity progival fel tudom venni a gépem hangját?


Mikrofonnal próbáltam felvenni korábban, de tényleg pocsék minőségű.


A régi xp-vel olyan könnyen felvettem hangot, csak már elfelejtettem hogyan csináltam.


Megpróbálom amit javasoltatok.

2018. jan. 25. 23:08
 6/6 anonim ***** válasza:

"Tehát az Audacity progival fel tudom venni a gépem hangját? "

IGEN. :)

2018. jan. 26. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!