Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak egy fekete képernyőt dob...

Jamle29 kérdése:

Csak egy fekete képernyőt dob ki ami kevesebb mint egy másodperc alatt kidob és utána semmi nem történik vmi ötletet tudtok mondani hogy hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Még régebben megvettem a Medal of Honor Airborne-t kijátszodtam majd letöröltem most újra megjött a kedvem hozzá de nem tudom telepíteni. Elindítom a játékot majd egy kis ablakot dob ki ami teljesen feket és csak egy fehér kis vízszintes vonal van az elején mint a nagyon régi gépeknél. Egy kevés keresgélés után a CD-én megtaláltam azt a programot amit ha elindítokakor ezt dobja ki ez a Punkbuster legalábbis is írja ki PnkBstrA azóta már letöltöttem és ugyanez van vele

2018. jan. 25. 16:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!