Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A google chrome, csak nálam...

A google chrome, csak nálam nem működik most jól?

Figyelt kérdés

Újra telepítettem a windows 10-et a gépemen és miután felraktam a chrome-t észrevettem, hogy valami nem jó, mert miután bezárom és újra elindítom rengeteg cookie-t elfelejt ami miatt kilép olyan oldalakról mint pl. a google, facebook, gyakorikérdések.


A cookie-k be vannak kapcsolva. Amiatt is érdekes az egész, hogy ez nincs mindenhol így, sok oldalon nem felejti el, hogy be vagyok jelentkezve, viszont sok oldalon elfelejti.


Másnál is fennáll ez a probléma? Vagy valaki tud rá megoldást?



2018. jan. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor bejelentkezel egy ilyen oldalra, nézd meg a süti lejárati idejét. Lehet, hogy a böngésző bezárásáig él csak, de ezt átállíthatod.
2018. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem is az a probléma, elvileg pl. itt a gyakorikérdéses 2021-be jár le, de mégis eltűnik az újraindítás után :/
2018. jan. 27. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Van (volt) egy ilyen "issue" a google-nál, de nem olvastam végig, hogy most hogy áll.


[link]

2018. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve amire tippeltem volna, hogy talán rossz helyen akarja tárolni a sütiket, és egyszerűen nem fér hozzá.(?)


-> chrome://settings/cookies

2018. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!