Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 10- nincs hangkimeneti...

001155000 kérdése:

Win 10- nincs hangkimeneti eszköz. Mi lett vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a mai napi bekapcsolásnál vetten észre, hogy azt irja ki a kis hangszóró, hogy nincs hangkimeneti eszköz telepitve. mi történt vele?


Viszonylag uj a gép, karácsonyra vettem. Gyárilag volt rátéve a win 10. Eddig jól működött!


Nem tudom mi baja, nem töröltem ki semmit, lehet frissitett és akkor történt valami?


Ez egy alcor snugbook, intel atom x5 cpu.


Mit kellene tennem? ennyire azért nem értek hozzá, valaki segitsen, nekem ezen dolgoznom kell, ez igy nem lehet tovább.... Nem tudom mi történt, ti ?


2018. jan. 27. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gépház > Frissítés & Biztonság > Hanglejászás
2018. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami nekem segített: Biosba belépve keress egy olyat hogy Away Mode Sopport. Ezt tedd Disable (kikapcsolás) állapotba és restaltold a gépet. Utána elvileg jó lesz. Nekem is ez volt a gondom és segített.
2018. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!