Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud mondani jó, ingyene...

Valaki tud mondani jó, ingyenes videóvágó programot windows 10-re?

Figyelt kérdés
Találtam párat, de videót nem tudtam olyan formátumban lementeni,hogy azt máshova is feltudjam rakni. vagy csak én csináltam valamit rosszul? Mert amikor lementette és megnyitottam akkor a videószerkesztő program jött be. Kérhetnék segítséget? Fontos lenne...

2018. jan. 27. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a videoszerkesztő indult el, mert a projektfájlt mentetted el. A videoszerkesztőben exportálni/renderelni kell a filmet általad megadott formátumra. Biztos van erre valami menüpont az általad használt szerkesztőben is.
2018. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
+Tiltsd le a Mappa beállításaiban az „Ismert fájltípusok kiterjesztésének elrejtése” menüpontot, mert ez nem élet így, hogy fogalmad sincs arról, mit csinálsz a saját gépeden. A kiterjesztésből rögtön láthattad volna, hogy nem videóformátumot hoztál létre.
2018. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
más dolog lementeni mint exportálni. tanuld meg előbb az alapokat
2018. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én értek a gépemhez, sőt észre is vettem ;) Csak valami nem stimmelt azért kérdeztem rá, azért van ez az oldal :)
2018. jan. 27. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem te azt sem tudod, hogy hányadikán van 6.-a.

Vagy tanuld meg az alapokat, vagy hagyd az egészet !

Bele sem erek gondolni, hogy mi lenne amikor fájlformátumot kellene választani. Azt is megkérdeznéd itt, igaz ?

2018. jan. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen azt is kérdezném :) Úgy látom itt már segítséget sem lehet kérni :) De köszi, hogy az életedből 1 percet rám szántál, hogy ezt az okos hozzászólást ide írtad.
2018. febr. 9. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!