Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért megy el 10 másodpercenké...

Miért megy el 10 másodpercenként az internetem?

Figyelt kérdés

Öcsém is, bátyám is gépezik, neteznek;

De mindig nagyon gyorsan elmegy a net, olyankor lekapcsolódom, és újra csatlakozom;

A vírusirtót az előbb futtattam, kb olyan 4-5% maradhatott, amit már nem vártam meg, egy kéretlen programot viszont leszedett; most ez amúgy a szolgáltató hibája? Előbb kitöröltem egy csomó cuccot is, hogy lehet, hogy az a baja, hogy túlzottan le van terhelve, és azért nem fut rajta a net. Egyszer már újraindítottam emiatt. Most ami alatt ezt leírtam, furamód nem kapcsolt szét, aminek nagyon örülök. Vagy nemtom, pl a hideg idő esetleg zavarhatja a jelet? A másik szobában vezetékes van, ide meg ugyanazzal a jelszóval jön. Itt nincs külön modem ebben a szobában, az a lényeg. Annyira nem értek hozzá. Na és most megint szétkapcsolt; akkor ez a szöveget most átmásolom Jegyzettömbbe, hogy meglegyen, ha eltűnik az oldal, hogy kiírja, hogy a kapcsolat megszakadt. Na szóval most megint szét fogom kapcsolni, és újra csatlakozok. Ja és lassan csatlakozik újra, igencsak ráérősen. Öcsém van a nagygépnél, nem hiszem , hogy átállított volna valamit.



2018. jan. 28. 01:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és még ha rámegyek itt a tálcán erre a diagram-szerű kis fehér ikonra, akkor mutat még egy csomó mindenkit, aki nem ebből a házból, ugyanazt a netet használja. Az lehet a probléma? Saját netünk.
2018. jan. 28. 01:24
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint, ők is külön köttették be, meg mi is, de kijelzi az ő gépeiket is, szomszéd
2018. jan. 28. 01:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja meg mindig megjelenik rajta , a kis ikonon egy sárga háromszögben egy fekete felkiáltójel.
2018. jan. 28. 01:26
 4/9 A kérdező kommentje:
*Olyankor szakad meg a net.
2018. jan. 28. 01:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg Operát használok böngészőként.
2018. jan. 28. 01:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Több tisztítóprogramot is lefuttatok minden nap szinte. De harmadnap szerintem mindenképpen szoktam, de általában minden egyes nap.
2018. jan. 28. 01:30
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ,az igazság az, hogy miután kiírtam ma hajnalban ezt a kérdést; láttam egy régebbi hasonló kérdést, ott írta valaki, hogy huzigálja ki a drótokat, meg dugdossa vissza vissza. Mármint a modemből, modembe. Na és azt ma reggel, mielőtt bekapcsoltam újra a gépet, megcsináltam, és most már nem szakadozik a net. :) Megoldódott, úgy látszik!:)
2018. jan. 28. 12:37
 8/9 A kérdező kommentje:
Bátyám most kapcsolta be a gépét, megint kezdi az internet. Egyébként pár napja vett új laptopot, lehet, hogy az már ilyen ultramodern-verziós gép, ami nagyon leterheli az internethálózatot? A korábbi gépével sosem volt fordult elő ilyen problémám, pedig valszeg most se nagyon mással foglalkozik a gépén, mint eddig.
2018. jan. 28. 15:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez a problémám tegnap kezdődött, akkor jött haza. Azelőtt nem volt baj a nettel. Hétvégente jár haza általában. És amíg ő itt nem gépezett, addig jól ment nálam is a net.
2018. jan. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!