Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik lenne a legjobb? (Kép...

Melyik lenne a legjobb? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Van ez a hangkártyám és ezeket a szinteket tudja de ha a legalsóra teszem némelyik szám szagatt

:(

legyen alapértelmezett vagy nyugodtan használjam a legjobb minőséget.

üdv.


2010. jún. 6. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

16 bit 44.1 kHz bőven jó.

A kezelőfelületből ítélve elég gagyi kártyáról van szó, semmi értelme olyan magas mintavételezéssel használni. Nem hallanád a különbséget úgysem.

Ha meg zenélni akarsz vele, akkor szerezz be egy jobb kártyát, akár PCI-t akár USB-t.

2010. jún. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Inkább fordítva mert maxon is lehet hallani az eltérést h szebben tisztábban szól

csak annyi h némely szám szaggat:(

2010. jún. 8. 16:21
 3/6 A kérdező kommentje:

A Kártya meg Realtek HD Audio 5.1 es

Windows 7-el :)

2010. jún. 8. 16:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a háttered ember.
2010. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:Oo

ha kell elküldhetem:P

2010. jún. 8. 18:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom, nekem is ilyesmi alaplapi kártyám van, csak 7.1-es. Kipróbáltam, de nem sokérő. Inkább maradok a régi PCI kártyánál.

Am nem hiszem h hallanád a különbséget, mert a legtöbb mp3 44 kHz-es, némelyik 48-as, ha wavot szedsz, az is 44.1-es, a flacok is általában 44-esek.

Én egyedül zenéléshez használok 24bit 48 kHzet, de azt is csak azért mert nincs más opció :D

2010. jún. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!