Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy vmelyik semmitmondó You Tube videot millióan nézték meg? Valamit manipulálnak

Figyelt kérdés

Én is elkezdtem feltölteni házi videoimat csak azért mert kivácsi voltam, hogy hányan nézik meg és kb 7-en amiben én is és néhány barátom is benne van akinek átküldtem a linket.


A kérdés az, hogy hogyan lehetséges az, hogy vki millios nézettségre tett szert holott unalmasak sőt rossz minőségű videot tett fel. SZTem itt manipuláció van főleg, hogy csakis országon belül nézik a videomat, hiába írtam ki mindent angolul...

Nekem nagyon gyanus



#You-Tube-nézettség
2018. jan. 29. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy kritikus pont után már öngerjesztő a nézettség, mert minél szélesebb körhöz jut el annál többen tudják a hírnevét terjeszteni.

A videó alatt lévő szám azt jelzi hogy hányszor nézték meg, és nem azt hogy hányan. Pár ezer ember simán tud tíz-százezres nézettséget generálni ha a tartalom olyan. Nem véletlen hogy a legnézettebb videók zeneszámok az oldalon, hiszen ott folyamatosan újrajátsszák azokat ami mindig +1-et ad a nézettséghez.


A másik probléma ami téged érint, hogy ismeretlenként az első mérföldköveket elérni a legnehezebb, utána már sokkal dinamikusabban és gyorsabban is fejlődik a csatorna statisztikája. Emögött semmi összeesküvés nincs, egyszerűen nem úgy működik hogy te feltöltesz valamit és holnapra sztár leszel. Az pedig végképp nem mérvadó hogy évek alatt befutott emberekhez hasonlítod a kezdő csatornádat.

2018. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!