Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találta meg az...

Miért nem találta meg az antivírus?

Figyelt kérdés

[link]


Csak az vettem észre hogy a gépem melegedett, %-ok sem voltak a feladatkezelőben, Kaspersky online scanner sem talált semmit. (Amúgy Eset Internet Security 11 van telepítve).


Sokszor TrendMicro van a toplistákon, de ezek után már legközelebb azt vásárlom.

Eset miért nem találta meg?


2018. jan. 30. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Eset Internet Security11: Fix-szel próbáltad használni? NEM LEHET, mert ez fizetős, ha nem vetted meg a licenszkódját, nem működik a Behatolásmegelőző rendszere. Vagyis nem ér a világon semmit.

Jó kis spórolás, ugye?

2018. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja igaz,a régi EAV licenszelése sem működik már, hanem olyan van, mint a Microsofté, betűk, irásjelek, öt csoportba osztva. Feltörhetetlen.

Töröld, tedd fel a 30 napos próbaverziót, regisztrálj, kapsz hozzá trial kódot. Aztán vedd meg.

2018. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert a vírusirtók a vírusok egy igen nagy (~90% körüli: [link] ) részét látják a kártevőknek - és mindegyik vírusirtó egy más-más részét, amelyek nem feltétlenül fedik egymást.


Így lehet, hogy az "A" vírusirtó látja az "A", "B", "C", "D", "E", "F", "G", "H", "I" vírusokat de nem látja a "J" vírust, míg a "B" vírusirtó látja a "B", "C", "D", "E", "F", "G", "H", "I", "J" vírust, de nem látja az "A" vírust.


Szóval én azt szoktam mondani, hogy hiába van a legjobb vírusirtód, ha az pont azt a vírust nem fogja látni, ami megfertőzi a gépedet.Éppen ezért a vírusirtás lényeges része a felhasználói beavatkozás is ("Biztos, hogy megbízható oldalról származik a szoftver? Tuti hogy a barátom küldte ezt a programot? Tényleg nyerhetek, ha rákattintok arra a linkre?")

2018. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cégi gép, Eset internet security és CISCO harweres tűzfal is van a szerverek előtt, nem tudom honnan jöhetett. Ha nem terheli le a gépem akkor kitudja meddig futna...
2018. jan. 30. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!