Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az auto radiom nem jatsza le...

Lacii13 kérdése:

Az auto radiom nem jatsza le az MP4-et. Miert? Nem ertek hozza. A radioba ezeket az adatokat talaltam. APP ver TX62TL 20170522 V 204.4GPS MCUVer C105T089 MPEG Ver MJ v 2.8.64.2 Kervel ver B11B Servo Ver SA9SWD ABA 180J.

Figyelt kérdés
Nekem nem mondonak semmit. De masnak biztos.

2018. febr. 1. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az mp4 egy videó formátum. Miért merül fel egyáltalán, hogy egy autórádió ezt lejátssza?
2018. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az volt a dobozra ra irva, hogy visziaMP4 CD DVD divixeset visz csak ezt nem.
2018. febr. 1. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szóval akkor ez nem autórádió. A sok zagyvaság helyett vagy mellet legalább a típusát beírhattad volna.
2018. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos tobbet nem tudok rola. Se gyartasi szam nincs rajta semmi Valaki azt mondta , hogy keressek a gepbe valamit ezt talaltam. Csak annyit tudok 2 dines GPS radio Es madein CHINA CD. DVD Mp3 GPS ezek mind jo es megy
2018. febr. 1. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!