Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Windows 7-ben...

Hogyan lehet Windows 7-ben hozzáadni a feladatkezelőhöz azt, hogy kimutassa a lemez felhasználást is?

Figyelt kérdés

Már több éve Windows 8-at használtam, de hiányzott már a jó öreg 7 ezért visszaváltottam rá.

Persze még vissza kell szoknom hozzá, viszont nagyon hiányzik a feladatkezelőböl hogy ellenőrízni tudjam a lemez kihasználtságot is.

Van erre lehetőség bármilyen 3. féltől származó szoftver használata nélkül?


Itt egy kép, ami pontosan ábrázolja a problémám:

[ [link]

Windows 8 feladatkezelő: CPU|Memory|Disk|Network

Windows 7 feladatkezelő: CPU|Memory|Description


(Igen, tudom hogy az erőforrás figyelőben megtalálom, viszont én az nélkül szeretném látni a többi mellett.)



2018. febr. 1. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl az advanced System care tud ilyet. Az asztalon a jobb felső sarokba rák egy kis ablakot ami jelzi.

Egyébként nem lenne jobb visszaváltani 8ra? A 10 pl. már a GPU kihasználtságot is mutatja a feladatkezelőben.

2018. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Unsupported Windows version (már általam is). Hallgass az első hozzászólóra és rakj fel Win10-et (Fall Creators update-et tartalmazó verziót)
2018. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értékelem a kommenteket, de a kérdésemre nem kaptam választ.
2018. febr. 2. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Ez egy Windows 8-tól bevezetett szolgáltatás.

Esetleg WinKey+R -> perfmon -> Aztán ott a Monitoring Tools/Performance Monitor alatt hozzáadod a PhysicalDisk read/write-ot. A gond ezzel az, hogy itt nem tudod megnézni processzre lebontva a diszkhasználatot.

2018. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rád is érdemes volt időd pazarolni, kedves kérdező.
2018. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!