Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total Commander ext4 lemezkeze...

Total Commander ext4 lemezkezelő pluginját hogy lehet használni?

Figyelt kérdés

TC-re feltelepítettem az ext4plugin-t. A beállítás ablakban látom is. Rádugtam egy ext4-re formált USB HDD-t a windows 10-es gépre. A windows pittyen, hogy új cuccot lát, de nem jeleníti meg az elérhető meghajtók között. Ez - gondolom - normális. Viszont a TC sem jeleníti meg! Nem találom a TC-ben azt a lehetőséget, menűt, stb. - hogy belenézzek ebbe a HDD-be, pedig megkapta az ext4 formát.

Mit nem csinálok jól? Nem kéne a gépre dugott ext4 HDD-t a TC-nem felismernie és megajánlani, mint meghajtót?



2018. febr. 3. 17:53
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A TC hálózati linkjénél próbáltad ? Ezen a videón, úgy látom ott kell keresni az EXT4-es particiókat : https://www.youtube.com/watch?v=mAG8d39BocU&t=2m09s


Sok sikert.

üdv.

2018. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hüjeréka! Működik! Köszönöm... :)

Hálózati elemként mutatja az ext4 eszközt... Azt is csak úgy lehet matatni, ha a TC-t rendszergazdaként indítom. Valószínűleg van végleges beállítás is, hogy a felhasználóként is jogot kapjak - a saját gépemen! Ez majd később... :-)

Már csak egy linuxos gépen nem tudom a linuxos partíciójú HDD-t írni-olvasni! :-D

Még egyszer kösz a segítséged.

2018. febr. 3. 22:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a TC ikonjára és a tulajdonságoknál be tudod állítani, hogy rendszergazdaként fusson, ha indítod.

A "Speciális" fülnél is nézd át, ott is szokott ilyen opció lenni.

2018. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!