Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom állítani/felcseréln...

Hogy tudom állítani/felcserélni/az elsődleges gmail címemet?

Figyelt kérdés
Több email címem van de elsődlegest szeretném először megnyitni/ most nem az van először

2018. febr. 5. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálom értelmezni a kérdést- Van több gmail fiókod, ahol beállítottál másodlagos email címet is. Ami szintén gmail. Ebben az esetben kijelentkezel a másodlagosból, és bejelentkezel az elsődlegessel. Lehet úgy is, hogy minden fiókba egyszerre vagy bent. Amikor bejelentkezel valamelyik fiókba, a profilképnél / jobb oldalt fönt/ van olyan, hogy fiók hozzáadása. Bejelentkezel és máris 2 fiókod aktív. Vagy akár három... annyi fiókba jelentkezel be ahány van. Gmail- ről beszélek. Ilyenkor, ha a google főoldalra kattintsz, minden fiókod ott lesz szépen egymás alatt, és azt nyitod meg amelyiket akarod. Nálam van, hogy mindhárom egyszerre nyitva van, és csak a böngésző fülön navigálok, mikor melyikre van szükségem. Ha más email címed van egyszerűen belépsz a felhasználóneveddel és a jelszóval. Remélem, jól értelmeztem a kérdésed. Sok sikert! Üdv.
2018. febr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod -lehet,hogy én nem írtam jól---Például: Talán így érthetőbb Startlap van nyitva rá klikkelek a gmailra és kinyílik ez egyik email címem,de én azt szeretném,hogy a másik nyíljon meg először---talán így érthetőbb---köszönöm a válaszod...
2018. febr. 5. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, így már érthető. Akkor a a kilépés az egyikből, majd belépés abba amelyiket szeretnéd, hogy megnyissa. Üdv.
2018. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom felcserélni a sorrendet?
2018. febr. 5. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, mivel én ezt a módszert még nem használtam, így utána néztem a dolgoknak. Szóval, ha te szeretnéd, hogy mindegyik gmail nyitva legyen, akkor először abba kell bejelentkezned, amelyiket szeretnéd megnyitni a startlapon keresztül. Tehát az lesz az alapértelmezett. A többibe is bejelentkezhetsz egy időben. Csak a sorrend legyen meg úgy, ahogy szeretnéd, hogy megnyissa. Kipróbáltam és így működik.

Bármelyiket választod, ha elsőnek lépsz be az lesz az alapértelmezett. Üdv.

2018. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!