Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg lehet keresni egy adott...

Meg lehet keresni egy adott mappában lévő sérült dokumentum fájlokat anélkül, hogy megnyitnám őket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy USB meghajtómon volt több száz főleg dokumentum fájl. A meghajtó sajnos megsérült de nagyon sok fájlt sikerült kimentenem. Sok fájl azonban megnyithatatlan mert sérült. Főleg doc, docx, xls és xlsx fájlokról van szó. Egy adott névvel több fájl is van de max 1 használható. Van valamilyen lehetőség, hogy anélkül, hogy a már több ezer fájlt egyenként megnyitnék letöröljem a sérülteket?
2018. febr. 5. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak programok, keress rá: "docx recovery", mivel a docx tömörített, elég nehéz a visszaállítása, mert ha tömörítvényben bizonyos bitek sérülnek, akkor utána nehéz vagy lehetetlen kibontani. :-(

Tömörített formátum a docx, mint a zip. :-(

Másik lehetőség, hogy pendrive-t próbálod rendbehozni valami data recovery programmal, bár én dd-vel készítenék image-et róla és azzal próbálkoznék (félek tőle hogy azzal csak linux-os környezetben lehet próbálkozni). :-( Mármint a létrejött image fájlt nem tudom: csatolja -e valami Windows alatt mint cserélhető meghajtót, vagy program fel tudja -e dolgozni. :-(

2018. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt végig kell nézned.
2018. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!