Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » OBS-el szinte bármit veszek...

OBS-el szinte bármit veszek laggol és több lent?

Figyelt kérdés

Mondok egy két játékot ahol bőven megvan a +60 fps és mégis laggol ! CS:GO, Euro Truck simulator, Assasins Creed IV, és talán a Rainbow six siege-nél is laggol pedig ott olyan 80+ fps van !

VISZONT ! AMD relive-val Ha 60 FPS-es PUBG videot veszek ahol átlag 55-68 fps között van ott az AMD relive annyival vesz !(Relive olyan mint a nVidia Shadowplay) Szoval kérdezhetitek akkor mi az akadály !?? Szinte semmi de gondolkoztam a Streamelésen (Liveolni Youtuben) cs:go-t és az a gond hogy az AMD relive ugy veszi fel pont ahogy én látom ! Szoval 4:3 képaránnyal és mellesleg hiába van 140 fps-em akkor is max 55-el vesz szoval talán FHD 30 fpsel tudnám !

PC setup: Alaplap:MSI h170m-pro-vdh

Proci: i5-6402p

VGA: AMD r7 360 OC

Ram: gyártot nemtudom már de 1x16 GB ddr4 2133hz ram

HDD: Western digitál 7200rpm 1 TB

SSD: nincs

Speciális hütő: nincs

Táp: nJoy Titan 600W táp 2 éve megvan és nagyon jo és olcso márka !

Monitor: 1:Asus vp228de 1920x1080 60hz 2:Philips-s1 1280x1080 75hz

Jo gép ez ha elöször nem is néz ki annak amugy !

Mégegyszer mondom AMD relive bármit felveszek de CS:GO-t nem tudnák vele streamelni :( !!



2018. febr. 7. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
az obs az a gyenge felbontást szereti próbáld 1440x900 on talán jó lesz, egyébként nekem is ilyen volt, próbáld ki az action t nekem 2magossal 2 szálassal vette 40fps re az ets2 t ja és gt730
2018. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!