Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PUBG (PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGR...

PUBG (PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS) Lagool, szaggat, főleg ha scopeolok, lövök, vagy engem lőnek (mit ne mondjak ilyenkor a legidegesítőbb) Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Windows 7 64bit ; Gtx 1050 ; i5 4460 ; 5gb Ram

Ez a jelenlegi konfigurációm. Az elmúlt hónapban a folyamatos pubg lagg miatt fejlesztettem GPU-t(gt 730--> gtx 1050), CPU-t (pentium g3250 --> i5 4460) de így sem lett sokkal jobb a helyzet. A következő lépésem a Ram fejlesztése lesz, valószínűleg 8gb-ra. Szerintetek ez megoldja a dolgot?

Ha nem mit lehet még tenni, akár szoftveresen, akár hardveresen?


Annyi videósnak jól megy, és száguld a játék, a középkategóriás gameplayek-nél is... mit rontottam el?



2018. febr. 8. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
8gb-ra fogod boviteni a ramot? Az a minimum ami kell a jatszhato futtatashoz, meg is valaszoltam kerdesed.
2018. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6gb-t láttam minimumnak, ezért gondoltam a 8gb-ra, meg azért is mert új gpu-val és cpu-val pénz szűkében nehezen engedhetek meg magamnak többet... azomban ha a 8 a min. mennyit javasolsz a jobb játékélményhez?
2018. febr. 8. 22:03
 3/3 Görög Zsolt válasza:
Nekem 15gb Ram-on meg kb. 70 fps-sel, de vannak fps droppok úgy óránként egy-két másodpercre lemegy az fps 30-25 közé. De én élvezem, de nyerni még nem tudtam xD.
2018. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!