Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 -et hogyan kell...

Windows 7 -et hogyan kell telepíteni? úgyan úgy mint az Xp-t?

Figyelt kérdés

Tehát újraindítom a gépet és be bootolom cd ről, majd újraindítom és a partíciót létrehozom és telepítem?

vagy az xp - n keresztül telepítem ?

fontos lenne köszönöm.

azért kérdezem mert nálam orbitális problámák vannak a géppel


2010. jún. 7. 18:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nincs sok különbség. Restart, boot és feltelepíted a kívánt partícióra. Ha a vinyó meg van osztva, akkor figyelni kell legyen neki elég hely.
2010. jún. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

oké köszönöm tehát akkor így kell.

ezt csak azért kérdezem mert régebben véletlen windowson keresztűl elindítottam egy másik windowst az unlimatet és azóta amikor újraindítom vagy bekapcslom a gépet , kiírja hogy melyik vindowst szeretném elindítani. persze az unlimited nem működik hibát ír ki és újraindul. és próbáltam már más windowst telepíteni de nem lehet nem engedi nem hoz be semmit , pedig jól bootolom.

2010. jún. 7. 18:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi azok az "orbitális" problémák?
2010. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
ja és kétszer pityen a gép amikor bekapcsolom . minden gép egyszer pityen ez meg kétszer. Szóval a lényeg , hogy ki kell választanom dosban az xp t , és akkor fölál a rendszer . a rendszer jól működik , de annyira idegesítő hogy amikor bekapcsolom a gépet ikk kell állni mellette hogy kiválasszam a normál windowst , mert ha nem, újraindul magától és ha úgy hagynám egész nap újra indulna .ja és eddig nem tudtam 4 féle windowst sem föltelepíteni mert azt hogyzza be hogy válaszak windowst és nem azt hogy particionálhatom
2010. jún. 7. 18:35
 5/22 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírási hibákért
2010. jún. 7. 18:36
 6/22 A kérdező kommentje:
na ha ezt meg tudja nekem valaki oldan akkor megeszem a kapom.
2010. jún. 7. 18:43
 7/22 anonim válasza:

kitörlöd a partíciókat, újakat hozol létre és megformázod őket...

sose értettem egy win telepítése miért okoz olyan sok gondot egyeseknek

2010. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Telepítésnél formázzuk a C: meghajtót,tehát tiszta telepítést végzünk, Nem rá telepítjük a Windowst egy meglévőre. Ha találsz a gépen C: meghajtó Windows old mappát nem így csináltad és orbitális hibák lépnek fel!
2010. jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
olvasni tudsz ?:
2010. jún. 7. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!