Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 -et hogyan kell...

Windows 7 -et hogyan kell telepíteni? úgyan úgy mint az Xp-t?

Figyelt kérdés

Tehát újraindítom a gépet és be bootolom cd ről, majd újraindítom és a partíciót létrehozom és telepítem?

vagy az xp - n keresztül telepítem ?

fontos lenne köszönöm.

azért kérdezem mert nálam orbitális problámák vannak a géppel


2010. jún. 7. 18:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

de nem tudom megformázni sem mert a c - n van a arendszer.

és particionálni sem engedi .

2010. jún. 7. 18:54
 12/22 A kérdező kommentje:
nincs old . nem telepítettem rá csak az eleje indult el ami pont elég ahoz hogy indításkor kérdezze hogy melyik wondowst indítsa. csak hogy ami majdnem ráment az nem indul el ha rámegyek újraindul a gép .
2010. jún. 7. 18:58
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem kell formázni. Partíció varázsló a Win7nél töröld a partíciót, hozz létre újat, majd oda rakd a Win-t.
2010. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

de azt meg hogy ?

partícióvarázsló ? hogyan ?

2010. jún. 7. 19:34
 15/22 anonim ***** válasza:
Én igen! És Te? Lépésről lépésre leírja a linkelt oldal had ne írjam le én is!
2010. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Még leírás sem kell. Bootols és ha magyar win-t telepítesz, minden le lesz írva.
2010. jún. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2010. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

köszi ! aranyos vagy !

de sajnos így sem jó.

kb 17-18 éve használok számgépeket ismerem kívülről betéve hardver, szoftver minden , 1000 szer telepítettem windowst. becsukott szemmel is menne. De most kifogott rajta, mint már előző leveleimben is jeleztem,hogy nem lehet telepíteni mert ez a fos nem engedi.bekapcsoláskor kettőt csippan a gép , a második csippanásnál megáll és kérdezi hogy " windows xp futtaítása vagy wondows xp unlimited indítása . Ez a két lehetőségem van . az xp (sima) ha rányomok akkor fölál a rendszer. Ha az unlimmitedre nyomok kiírja hogy hiba és újraindúl. akárhogyan is próbálkozok nem jön be sem F8 al sem F12 vel a partíció vagy windows telepítő. ezt mondom már több levelemben is . elbizonytalanodtam tudásomban hogy biztos én tudok valamit rosszúl hogy nem tudom telepíteni mert gyökér lettem, de nem erről van szó hanem arról hogy egyszerüen a dos menüje beált és nem tudom mit kell tenni.

talán az lesz hogy átrakom egy másik gépre másodlagosba és leformázom a C: - t. nem tudok mást kitalálni de azért köszönöm hogy próbáltatok segíteni

2010. jún. 7. 23:16
 19/22 A kérdező kommentje:

ezt írja ha bekapcsolom a gépet .:

Dos módba :

"Please select the operating system ot Start:

Microsoft Windows Xp professional-magyar

Microsoft Windows Xp professional-Setup

Use the up and down arrow to move the highlight ot your choice.

Press Enter to choose.

tehát ez a két lehetőseégem van. Ha a magyar választom akkor elindúl a rendszer, ha a setupot válsztom akkor ezt írja egy következő oldalon :

Windows could not Start because the following file is missing orcorrupt: <windows>\System32\hal.dll

Please re - install a copy of the above file."

És újraindul......

Szóval hiába bútolom be és hiába bármi, ezt írja ki és én szívok.

2010. jún. 7. 23:48
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, talán érdemes újratenni cakk-pakk. Előbb az xp-t, majd a win7-et külön-külön partícióra.
2010. jún. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!