Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami az...

TRT kérdése:

Létezik olyan program, ami az exe fájlt úgy módosítja, hogy bizonyos ideig működjön? Tehát időkorlátot szeretnék beállítani exe fájlhoz. Köszönöm.

Figyelt kérdés

exe

időkorlát

védelem



2018. febr. 15. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs! Szívesen...
2018. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van. :)
2018. febr. 28. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor add be újításnak mert kitaláltad a legjobb programvédelmet és nem kell többé bonyolult másolásvédelem az adathordozókra sem :)
2018. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kellett volna ennyit gépelned.

Elég lett volna 1 szó: Exeshield

2018. márc. 5. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Elnézést.


ilyent használnak a profi játékkészítők a demoverzióikhoz. Aztán mennyire védi a progit. Crackről meg patch-ről gondolom nem hallottál. Mindamellett a leírásában szerepel, hogy egy egyszerű védelemről van szó. Minden bizonnyal megállja a helyét a többi profi mellett, ami megint nem ér semmit.


Ja, hogy neked csak az illúzió kell hogy véded a progidat...

2018. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jól elbeszélgetünk.

Én nem olyan védelmet kerestem és kérdeztem amit nem lehet feltörni, hiszen olyan tudjuk jól, hogy nincs. Csak pénz idő és technológia kérdése.

2018. márc. 13. 20:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor már csak azt nem értem, hogy ha levéded az exe-t de az megkerülhető, akkor mi a fenének levédeni?
2018. márc. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Küldök egy ezzel levédett exe fájlt.

Mennyi idő alatt tudod megkerülni ?

2018. márc. 15. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem írtam sem patch-et sem crack-et életemben. Nem az én feladatom, de hidd el volna rá ember...
2018. márc. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze szinte mindent fel lehet törni.

De akkor már többe kerül a leves mint a hús.

Kérdés megéri-e ?

2018. ápr. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!