Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rainbow six siege-et nem...

Rainbow six siege-et nem lehet elindítani, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval, amikor elindítanám akkor megjelentik a játék logója, és utánna a szokásos fekete képernyő, csak hogy még mielött elindulna az a zene az elött ledob az asztalra és ahányszor rákattintok csak másodpercekig lesz fekete a képernyő és utána újra ledob....NEM Ír ki semmi hibát! Már próbáltam hogy letöröltem és újra felraktam , nem sikerült illetve a steamen keresztül ellenőriztettem a fájlok éppségét de semmi! Segítsetek!

2018. febr. 15. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2018. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze hogy eredeti...de írtam is hogy steamen ellenőriztem a fájlokat...
2018. febr. 15. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
DirectX, Visual C++ Redistributable, driverek rendben vannak?
2018. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mádár0218 ***** válasza:

Gép biztos elviszi?

Mivan a gépedben?

2018. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ezekkel minden rendben, és igen a gépem viszi 220 órám van a játékban. aztán egyszercsak nem indul
2018. febr. 16. 08:04
 6/7 FadeBullets12 válasza:
Steamen vetted akkor uplayen is meg fog jelenni. Pròbáld meg onnani elindítani
2018. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
indítottam Uplayről is de sajnos nem működik...nem tudom elképzelni mi lehet a baj...és az ismerősők/haverok sem tudnak rá megoldást..
2018. febr. 16. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!