Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van rá mód, hogy a rendszert...

Van rá mód, hogy a rendszert érintő változtatáshoz ne kérjen jelszót az ubuntu?

Figyelt kérdés

gondolok itt arra,hogy vpn-t használok,és hiába elindul automatikusan a rendszerinduláskor....minden egyes alkalommal be kell pötyögni a jelszót...ugyan ez van a skype-pal is. persze megértem,hogy védi magát a rendszer....de ugyanakkor ku...ra idegesít is :)

átnéztem a rendszerbeállításokat,de semmi lehetőség nincs rá.... azért remélem,hogy hátha.köszi előre is a válaszokat.



2018. febr. 17. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Openvpn esetén pl.


"Open “/etc/openvpn/openvpn.conf” with sudo. Look for a line that contains “auth-user-pass.” It’ll probably be sitting there alone with nothing else on the line. After it, add “auth.txt” on the same line. Save the file and close it.


Create a new file in “/etc/openvpn” called “auth.txt.” On the first line of the file, place your username. Include your password on the second line. There is no need for anything else in the file. Save and close it."

[link]

2018. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon "bátor" vagy, akkor lépj be root felhasználóval, és használd alapból azt. De onnantól kezdve nem csodálkoznék semmin, de tényleg semmin. Oroszrulett. Nekem megér a biztonság nyugalma időnként egy-egy megszokott betűsort.
2018. febr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

>"lépj be root felhasználóval, és használd alapból azt"


Ne.

2018. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!