Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenesen telepíthető...

Milyen ingyenesen telepíthető operációs rendszert rakhatnék újonnan vásárolt op. Rendszer nélküli, optikai meghajtó nélküli gépemre?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy vásároltam egy új számítógépet,de nincs rajta semmilyen op rendszer. Indításkor azt írja ki,hogy válasszak egy boot devicet. Érzékeli a HDD-t és az adatok is stimmelnek a biosban, úgyhogy felteszem nincs rajta op. rendszer ezért kellene valamit keresnem. USB-ről telepítenék.(van 62gb-os pendriveom)

2018. febr. 10. 07:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Közben az alábbi oldalt találtam(Win 10 helper)

[link]

Itt leírták hogyan készíthetek bootolható pendriveot a linken található program letöltése után a mostani(amiről írok) számítógépem alapján. Ezen is win 10 van, most épp nagyban tölti levele az adatokat és készíti a bootolható pendriveot. Aztán majd meglátjuk ,hogy mi lesz belőle, de hiszem,hogy innentől már gyerekjáték lesz. Köszönöm!

2018. febr. 10. 08:09
 2/6 P.O.C. ***** válasza:
100%
Gratula. De remélem azt vágod, hogy a Windows 10 nem ingyenes. Persze így feltelepítheted, örülhetsz is neki egy darabig, de majd aktiválni is kell, amikhez szükséged lesz licencre. Persze nyilvánvalóan illegális módszerekkel is aktiválhatod, de az már nem ingyenes, csak egy lopott rendszer.
2018. febr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

:)

A kérdés úgy szólt, hogy ingyenesen TELEPÍTHETŐ...

Telepíteni a Windowst is ingyenesen lehet. :D

Használni, na az már más kérdés...

2018. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen: Linuxokat lehet telepíteni pld Ubuntu,Linux mint-et ajánlom.
2018. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen a licenszdologra már én is rájöttem. Buta fejemmel azt hittem,hogy mivel digitális licenszem volt a másik gépen ,ezért azzal se kell foglalkoznom. Közbe meg ez attól független.

Nem tudom mi a helyzet a linux-al.Úgy tudom,hogy az játékra meg hasonlókra nem igazán a legjobb. Igaz Elsősorban filmnézésre és internetezésre szeretném használni a gépet,de félek attól,hogy linuxnál lassab és macerásabb lenne minden.

2018. febr. 10. 14:04
 6/6 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm. Majd megpróbálom,ha úgy alakul,hogy mindenféleképpen váltanom kell. Ment a zöld mindenkinek.
2018. febr. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!