Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Rainbow Six Siege Starter...

Matefon2 kérdése:

A Rainbow Six Siege Starter Edition-t, vagy a Standard Edition-t vegyem meg?

Figyelt kérdés

Ingyenes a hétvégén és tetszik, ezért meg szeretném venni. Nagy eséllyel a Starter Edition-t fogom (14 Euró), viszont nem akarok úgy járni, hogy valami ami fontos nincs benne, és kiadtam 4500 Ft-ot úgy, hogy még a Standard-ot is meg kell venni...


Ha jól tudom, ha nem ma veszem meg az eddigi adataim megmaradnak.



2018. febr. 18. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
rainbow, six, siege, 6, tom, clancy, 's, tom clancy's, rainbow six siege, standard, starter, pack, edition, uplay, ubisoft
2018. febr. 18. 09:18
 2/4 A kérdező kommentje:
U.I.: Uplay-en venném meg.
2018. febr. 18. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A Startert semmiképpen nem ajánlom. Gyakorlatilag semmiben nem vagy korlátozva a Standard Editionnel, de az operátorok (játszható karakterek) megnyitása sokkal-sokkal drágább. A Standard-ben ha egy csapaton belül meg akarod venni mind a négy szereplőt, az 500, 1000, 1500 és végül 2000 Renown pontba kerül. A Starter kiadásban EGYETLEN operátor ára 12.500 Renown! Kb. 60 órányi játékkal jön össze annyi, hogy egy komplett osztagot össze tudjál gyűjteni.

Volt egy barátom, aki Startert vett, de bele is unt a játékba kb. 30 óra alatt. Így ő a pénzénél volt, nem dobott ki túl sok pénzt egy játékra, amivel nem is fog játszani. A baj csak az, hogy jelenleg nem létezik semmilyen upgrade a Starterhez, ha egyszer megvetted, akkor bele fogsz ragadni egy méregdrága ökonómiába- hacsak nem csinálsz egy új Uplay fiókot, és nem veszed meg a drágább kiadások valamelyikét.

2018. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ingyenes hétvége volt, és így 5 karakter unlock-oltam. Most nem nagyon akarok ilyenre költeni, de megtetszett. Ha jól tudom alapból dob a játék be 2 operator-t, és nekem 7 egyenlőre bőven elég. Amúgy ha meg akarom majd venni később, akkot nem lehet úgy, hogy egyszer Uplay-en, egyszer Steam-en? Tudom hogy a Uplay-t linkeli a Steammel ha megveszem, és Uplayen keresztül indul el.
2018. febr. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!