Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oltári nagy hiba van a géppel...

Oltári nagy hiba van a géppel nem tudom mit kell csinállni! Plz aki tud segítsen?

Figyelt kérdés
Átdugtam a vigyóm egy másik gépre és a C: partíciót leformáztam az az (windowst) bizonyos okokbók kifolyólag kellett így csinállni. Lényeg hogy teljessen üres a C: beteszem a windowst és nem indítja el a telepítőt, de még a partícionálást sem, pedig be van bootolvan dvd ről.3 féle windows cd van nálam és egyiket sem indítja el. plz help
2010. jún. 8. 10:37
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
winyónak mindig masternek kell lennie, meghajtónak meg szolgának
2010. jún. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
11:08-nak . nem tudom hogyan kell .
2010. jún. 8. 11:10
 13/35 A kérdező kommentje:
mármint a diagnosztikát lefuttattni
2010. jún. 8. 11:10
 14/35 A kérdező kommentje:

na most ez sem jó a gépemen , ugyan is nem masteren van.

minden satás a gépbe. csak egy hdd van és egy dvd.

akár hogyan dugdosom a legfölső masterre nem megy föl csak a lentiekre nem tudom hogy jól írom "tirre" és a frontra.

2010. jún. 8. 11:12
 15/35 anonim ***** válasza:

hdd diagnosztikához kell program, letöltöd és megnézed, hogy van-é baja a winyónak

de igaza van annak, aki azt írja, hogy csekkold, hogy master-e a winyó és a DVD meghajtó slave...

2010. jún. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
nyoassak rá egy jumpert ? a hdd re ? a dvd re nem lehet nincs hova
2010. jún. 8. 11:13
 17/35 anonim ***** válasza:
meggondoltam magam: vidd el valakihez, aki ért hozzá
2010. jún. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

egy éves sincs a gép.

már nagyon régóta vannak gépeim és értek is hozzájuk de most kifogott rajtam . becsukott szemmel összerekom hardveressen, de akár hová dugom a satás HDD - t nem megy masterre csak frontba , vagy a másik lehetőségbe . nem tudom miért nekem ilyen nem volt még soha , de mindjárt kipóbálom hogy rádugok egy jumpert

2010. jún. 8. 11:18
 19/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt elolvasod, sikerülni fog megoldani a problémád! [link]
2010. jún. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

átállítottam sata onlyra most jó most masterbe van a dvd meg slaven , de még mindíg nem tudok telepíteni windowst .

Usb -t hogyan kell bootolni ? mert arra is rátettem windowst

2010. jún. 8. 11:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!