Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oltári nagy hiba van a géppel...

Oltári nagy hiba van a géppel nem tudom mit kell csinállni! Plz aki tud segítsen?

Figyelt kérdés
Átdugtam a vigyóm egy másik gépre és a C: partíciót leformáztam az az (windowst) bizonyos okokbók kifolyólag kellett így csinállni. Lényeg hogy teljessen üres a C: beteszem a windowst és nem indítja el a telepítőt, de még a partícionálást sem, pedig be van bootolvan dvd ről.3 féle windows cd van nálam és egyiket sem indítja el. plz help
2010. jún. 8. 10:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"Iso ban töltöttem le és adatban írtam ki . "


Ott a probléma. Ezt úgy kell csinálni, hogy az iso file-t betöltöd a deamon toolsba aztán a cd író progival nem adatban írod ki, hanem úgy, hogy CD Másolása.

2010. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
ja étrtem ! akkor jól elbaltáztam az egészet . köszi megprópálom úgy
2010. jún. 8. 13:41
 33/35 A kérdező kommentje:
tehát akkor ugyan úgy betehetem dt be csak nem adat hanem képmásolással
2010. jún. 8. 13:50
 34/35 anonim ***** válasza:
Igen.. Előszőr beteszed DT-be, csak amikor kiírod, akkor nem úgy csinálod, hogy az adatot áthúzod, hanem simán copy cd
2010. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Fúú nagyon köszi srácok !!! sikerült :)

Rendessek vagytok , hogy segítettetek és hogy volt türelmetek hozzá. KÖszönöm :) MŰKÖDIK :))

2010. jún. 8. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!