Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft hamarosan minden...

Microsoft hamarosan minden crackelt Windowsnál ki fogja írni hogy aktiváljuk?

Figyelt kérdés

Itt vannak a cikkek:

[link]


[link]


Tagja vagyok facebookon a Windows 10 csoportnak, és ott linkelték a csoportba a kettő cikket, és ezt írta le kettő ember.


Azoknak, akik még mindig azt hiszek, hogy a kalóz Windows rendszereket legalizálta a Microsoft. Aki nem legális, warezolt Windows-t és egyéb MS terméket használ, jobb ha elkezdi a vásárlást :)

Csak megjegyzem, hogy a kalóz Windows 7/8 rendszerre telepített Windows 10 nem lett legális.


Videó:

[link]


Mindenki Windows 7/8 rendszerről lehetett ingyen frissítéssel aktiválni a Windowst 10-t.

Akkor most mindenkinél kéri majd szép lassan hogy aktiváljuk (nálam is)?

Windows 7 rendszerről frissítettem a Windows Loader 2.2.2.


Szerintetek akkor hamarosan meg kell vegyem a Windows 10?

Vagy térjek át akkor Linuxra?



2018. febr. 19. 17:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Aktiválás nélkül is jó a win10 (az egyéb korlátozások ugyanis könnyen megkerülhetőek), szóval nem kell azt szerintem aktiválni - bármeddig használható...

Amúgy a korábbi tartós aktiválás nem fog törlődni (frissítés esetén), de ha valakinek direktbe van fenn aktivátor - azt lehet lelövi a defi vagy valami, előbb utóbb.

Na most ezek a pico, mst, és társai amúgy is csak meghatározott ideig aktiválnak - szóval ha törlődnek.., előbb-utóbb lejár az idő, és megszűnik az aktiváltság...

(Viszont sosem értettem minek ilyen veszélyes programokat felrakni a gépre amikor parancssorból is könnyedén aktiválható 180 napra, és bármikor korlátlanul megújítható - persze az sem legális, de legalább nem rizikós...)

2018. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
# 11: Nekem Windows 7 rendszerről frissítettem a Windows Loader 2.2.2 akkor ezt nem törölhetik?
2018. febr. 20. 14:48
 13/15 A kérdező kommentje:

# 11: Milyen korlátozások vannak a Win10-n nincs aktiválva?


Ha jól hiszem Windows 7-n néha újra indul a gép, és feljön egy ablak hogy aktiváljuk.

2018. febr. 20. 14:56
 14/15 anonim ***** válasza:

"..akkor ezt nem törölhetik?,,


Szerintem neked nem - mivel a daz loader végleges aktiválást csinál (ugye a 7 ben..) - amit aztán megörökölt a 10-es.


De kipróbálhatod hogy megnézed.., parancssorba írd be hogy: slmgr/xpr


Most ha e-mail címmel vagy bejelentkezve, akkor már hozzárendelte a korlátlan aktiválási jogot is - ezt nem fogják törölni.

Még ha újratelepíted is, a szinkronizálás miatt vissza fog aktiválódni...

Jelenleg nincs olyan hogy az microsoft e-mail címeket vizsgálna át.., hogy vajon eredeti-e a lisenc!


Az lehet amit pl Vendi is mondott hogy megtalálja az aktivátort, és törli. De nálad nincs ilyen (vagy ha ott maradt a daz nyoma, azt nyugodtan törölheti is - tök mind 1).


"Milyen korlátozások vannak a Win10-n nincs aktiválva? ,,


Szinte semmilyen! Nagyon apró dolgok.., pl másképp lehet hátteret beállítani.

Amúgy nem ugrál semmilyen ablak, nem számol vissza semmi, és bármeddig használhatod a windows-t!


[link]

2018. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Nekem Windows 7 rendszerről frissítettem a Windows Loader 2.2.2 akkor ezt nem törölhetik?"


Ha kikapcsolod a frissítéseket,majd magadnak felrakod a kritikusakat külön (pl.:WannaCry,Petya biztonsági frissítések),akkor az életbe nem fog csesztetni semmiért a Win7.

2018. febr. 23. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!