Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntu alatt folyamatos...

Ubuntu alatt folyamatos képernyővillogás VirtualBoxban miért?

Figyelt kérdés
Ubuntut telepítenék Windows alá VirtualBox-ba, már fel is települt, és ahogy betöltődik az asztal, folyamatosan villog a képernyő, az egér jobb gombjával kijön a context menü, de folyamatosan villog az egész képernyő. Használhatatlan az egész. Mit lehet vele kezdeni?

2018. febr. 20. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én Debian+vmware kombóval futtatok mindenféle oprendszert (Win, Linux, Bsd, ...), és még soha nem volt vele problémám. Javaslom próbáld ki te is a vmware-t.
2018. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ingyenes progi? Tudnál adni egy letöltő linket?
2018. febr. 20. 20:46
 3/9 anonim ***** válasza:

A Workstation Player ingyenes.


[link]


Letöltöd a Linux változatot, ez lesz a neve: VMware-Player-14.1.1-7528167.x86_64.bundle


Ha nem indul, akkor adsz neki futtatási jogot fájlkezelőből, vagy terminalból. Rootként kell indítani.

Telepítéskor kérni fogja a kernel header csomagok letöltését, ezeket letöltöd, a program összerakja magát, és már mehet is.

2018. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! De éppen azt szeretném, hogy Windows rendszeren tudjak futtatni virtuálisan egy Ubuntut. Hogy ne kelljen a gépre telepíteni, és ne barmoljam szét a partícióimat. Letöltöm a Windows verziót, és meglesem, remélem sikerül :) Köszi!
2018. febr. 21. 00:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Feltettem, sikerült, semmi gond nem volt telepítés közben, és működik a rendszer. Köszi!
2018. febr. 21. 01:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem Linuxon akarsz Windows futtatni. Mindegy, az a lényeg hogy megy.
2018. febr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tegnap még feltelepült rendesen, ment is, leállítottam, most meg ez fogadott másnap:

[link]


Kék háttér, semmi más, így áll elég régóta, nem történik semmi. A frissítéseket tettem fel, vagyis azt próbáltam.

Kár érte :(

2018. febr. 21. 11:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja meg a VMware Toolst.
2018. febr. 21. 11:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Töröld a virtuális gépet és hozd létre újra.
2018. febr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!