Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Viberen hogy kerülhetek be...

Viberen hogy kerülhetek be egy csoportba, és hogy láthatom a névjegyeiket képekkel, úgy ha nem ismerem őket, nincsenek is a telefonkönyvemben?

Figyelt kérdés

A párom nagyon féltékeny, ezért a telefonom gmail fiókját mindig úgy állítja be, hogy lássa minden tevékenységem. Mivel két gyerekünk van és én nem csinálok semmit, ráhagytam. Kaptam egy új telefont. Persze hogy gmail fiókot ismét ő állított be hozzá, és az én telefonszámomhoz korábban rendelt fiókokat is ő csinálta. Arra gondolok ezekből a fiókokból rendelhette hozzá ezt a csoportot nekem a viberbe. A telefonszámom öt éve megvan. Ezt a csoportot tavaly karácsonykor hozták létre és én is benne vagyok, de nem adminként. Eddig sosem láttam ezt a viber csoportot korábban és értesítést sem kaptam soha innen. A szám ahhoz túl régóta az enyém, hogy a régi tulajdonosát tették volna pár hónapja a csoportba. Lehetséges, hogy a saját hibájába szaladt a párom, és véletlenül rendelte hozzá az ő csoportját a gmail fiókokból hozott névjegyeiből? Múlt hét pénteken csinált a kislányom nevén egy gmail fiókot erre az új telefonra. Nem hinném, hogy az a fiók ami a kislányom nem túl gyakori teljes nevén van pár napja, tök véletlen van hozzárendelve a telefonszámommal egy csoportban plusz egy olyan nő nevével, aki évekig előttem a beszélgetős barátnője volt, meg egy teljesen hasonló képű nővel, aki régen a kisfiunk kêpe mellett rányomult iwien randizna vele üzenettel. Elég hihetetlen, esélytelen mindez számomra.

Másrészt, más párom gmail fiókjaihoz rendelt telefonokon a régiekre is ráraktam a vibert újra, ahol szintén az ő gmail fiókjai vannak és ugyanúgy ott van a csoport. Meg ugye a számom is az ő által csinált fiókokhoz van rendelve. Most én vagyok tëényleg ehhez a viberhez teljesen hülye, és ez lehet "tök véletlen"? Vagy engem néznek itthon full hülyének és itt konkrét lebukásról van szó? "Ő nem tudja mi ez. "A csoport női tagjai nyílván szeretők, hiába kérdezném őket, úgyis hazudnának. Nem munkatársak vagy másféle csoportok lehetnek stb.

Aki ért ehhez kérem segítsen választ találni.



2018. febr. 21. 07:06
 1/1 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Csak lépj ki a csoportból.
2018. febr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!