Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom az AVI formátumú...

Hogyan tudom az AVI formátumú filmeket, klippeket akkorára konvertálni (240X320), hogy azokat rá tudjam tölteni egy MP5-ös lejátszóra?

Figyelt kérdés
Előre is köszi annak aki segít, sajnos nem nagyon értek hozzá. A fiamnak vettünk egy olcsóbb mp5-öt és úgy szeretném neki odaadni, hogy legyen is rajta már valami amivel elszórakozhat, próbálkozhat a használatával. Zenét tudok rá rakni és képeket is, de a video nem jön össze.
2010. jún. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Az MP5-ben az lenne a poén,hogy nem kell rá konvertálni.Mi a típusa?
2010. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak...az MP5 lejátszó újítása az, hogy tudja kezelni az avi fájlokat(divx codec), nem kell átkonvertálni!! ha mégis szeretnéd töltsd le az ingyene és magyarnyelvű(is) konvertáló programot: Format Factory

telepíted, megnyitod, behúzod fogd és vidd módszerrel a videót, majd felrugrik 1 ablak, hogy mivé szeretnéd konvertálni...itt kiválasztod a neked kellőt, és azon belül be fogsz tudni minden t állítani! képernyőméret, bitsebesség, stb...remélem segítettem

2010. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha nem megy, akkor még kérdezek a második válaszolótól ha nem gond.
2010. jún. 9. 08:00
 4/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan írhatsz privátot ha nem értesz valamit, szívesen segítek!
2010. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a 2. voltam, meg most már a 3. is:D
2010. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi 2.-3.! :) Asszem most minden okés. Ez a Format Factory nagyon klassz program! És hogy magyar az még szuperebb. Egyszóval hálás vagyok a segítségedért!

Köszi,

Andi

2010. jún. 11. 07:47
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen ;) (:
2010. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!