Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom törölni a...

Miért nem tudom törölni a régi windows mappát?

Figyelt kérdés
Korábban használt op. rendsz. maradt a másodlagos lemezen, de sehogy sem engedi letörölni windowsban, az alábbi üzenetre hivatkozva: "link képen"

2018. febr. 21. 15:23
 1/4 A kérdező kommentje:
2018. febr. 21. 15:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ahhoz a windows telepítő (TrustedInstaller) joga kellene. Futtass rajta egy lemezkarbantartót (futtatás után kattints a "Rendszerfájlok törlése"-re is). Ekkor elvileg lesz egy olyan elem, hogy "Régebbi Windows példány". Az előtte lévő checkbox-ot pipáld ki, majd OK. Ugyanezt véghez lehet vinni Ccleaner-rel is. Ha nem sikerülne, akkor csökkentett módban próbálkozz, esetleg módosítsd a mappa jogait, hogy te is törölhesd.
2018. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos egyik se jött össze. Módosítottam a mappa jogát, hogy én, mint rendszergazda legyek az új tulaj. Erre ugyanaz a szöveg jött: "Forduljon jogosultságért a következőhöz: Rendszergazda"... ez hülye
2018. ápr. 12. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:
megoldottam: unlocker1.9.2 programmal
2018. ápr. 13. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!